Page 35 of 36

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Sep 20, 2013 3:58 pm
by Awaclus
Onnea, esa94!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Sep 20, 2013 5:13 pm
by Latexi95
Onnea, esa94!

Onnittelut myös spämmiboteille.

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Sat Oct 05, 2013 3:46 pm
by esa94
Jaa, niin.

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Nov 08, 2013 1:19 am
by Awaclus
Onnea, koodaaja!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Thu Nov 21, 2013 4:13 pm
by Awaclus
Onnea, Jare!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Thu Nov 21, 2013 5:19 pm
by Latexi95
Onnea Jarelle ja kaikille muille joita en ole muistanut onnitella täällä.

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Sun Nov 24, 2013 3:34 pm
by Jare
Kiitos! :)

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Thu Nov 28, 2013 8:31 pm
by Awaclus
Onnea, SPuntte!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Tue Dec 03, 2013 10:15 pm
by Awaclus
Onnea, Dibalo!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Sat Dec 21, 2013 11:07 pm
by Awaclus
Hauskaa yulea!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Tue Dec 24, 2013 3:04 am
by Awaclus
Hyvää joulua!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Thu Dec 26, 2013 2:29 am
by Jare
Jouluja vielä ja näin jälkeenpäin onnittelut Dibalolle ja SPuntelle ;).

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Jan 24, 2014 6:40 pm
by Latexi95
Onnea JATothrim.

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Jan 31, 2014 10:51 am
by Jani
Ketsupille, MaGetzUbille onnittelut.

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Nov 21, 2014 2:47 pm
by Awaclus
Onnea Jare!

Kerrankin satuin paikalle kun jollain on synttärit.

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Wed Dec 24, 2014 8:17 pm
by MrMonday
Hyvää joulua kaikille! (Jos täällä joku vielä käy...)

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Fri Dec 26, 2014 9:40 pm
by Jare
Kiitos, Awaclus :). Ja hyvää joulun jälkeistä aikaa ja uutta vuotta kaikille! :)

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Wed Mar 11, 2015 5:45 pm
by Awaclus
Onnea CCE!

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Wed Apr 01, 2015 12:38 pm
by legend
Nyt on pakko onnitella, Coolbasic Classic on käytännössä valmis :)
Virallinen julkaisu on päivitetyn kotisivun jälkeen. Vielä joutuu pari kuukautta odottaa ;)

Re: Onnittelu-, osanotto-, ja toivottelutopic

Posted: Mon Apr 06, 2015 12:24 am
by MrMonday
legend wrote:Nyt on pakko onnitella, Coolbasic Classic on käytännössä valmis :)
Virallinen julkaisu on päivitetyn kotisivun jälkeen. Vielä joutuu pari kuukautta odottaa ;)
Jäi tämä täysin huomaamatta CCE:n projektin vuoksi, mutta ihan hyvä yritys :D Kenties (ja toivottavasti) vielä joku vuosi tämä on totta :)